top of page
a073_ho_00_p_2048x1536_edited.jpg

NOVOTEL

Uczestnicy Warsztatów i Sympozjum mogą skorzystać ze specjalnej oferty przygotowanej dla nich przez Novotel Wrocław Centrum

Novotel Wroclaw Centrum,  mieści się w dzielnicy Krzyki, 3.8 km od Starego Rynku we Wroclawiu. Hotel posiada 194 wygodnych pokoi. Pokoje gościnne wyposażone są w indywidualną kontrolę parametrów klimatycznych, telewizję satelitarną i biurko dla wygody gości. W hotelu znajduje się restauracja, w której goście mogą spróbować dania kuchni polskiej. Stacja kolejowa PKP Wrocław Główny leży 15 min pieszo od hotelu. Na terenie obiektu do dyspozycji gości są zajęcia fitness i sala gimnastyczna.

ZAREZERWUJ NOCLEG

Aby dokonać rezerwacji prosimy o kontakt: Powstańców Śląskich 7, 53-332 Wrocław, tel. +48 71 722 49 00, e-mail: HA073-SL@accor.com

 

Liczba pokoi w cenach promocyjnych dla uczestników konferencji jest ograniczona. Ceny promocyjne dostępne są do 31 lipca 2023.  Prosimy o jak najszybszą rezerwację.

 

CENY NOCLEGÓW
DLA UCZESTNIKÓW
KONGRESU

W przypadku braku miejsc, istnieje możliwość zakwaterowania także w innych hotelach Wrocławia

Hotel Novotel Wrocław Centrum
przy ul. Powstańców Śląskich 7-7b.

• Pokój jednoosobowy SUPERIOR ze śniadaniem 350 PLN brutto /doba/pokój
• Pokój dwuosobowy SUPERIOR ze śniadaniem 395 PLN brutto /doba/pokój
• dopłata do pokoju executive 60 PLN brutto/doba/pokój Hotel ibis Wrocław Centrum
przy ul. Powstańców Śląskich 7-7b.

• Pokój jednoosobowy STANDARD ze śniadaniem 280 PLN brutto /doba/pokój
• Pokój dwuosobowy STANDARD ze śniadaniem 315 PLN brutto /doba/pokój

Port Lotniczy Wrocław jest zlokalizowany w granicach miasta Wrocławia, oddalony od centrum o około 10 km. Dogodny dojazd do centrum możliwy jest dzięki łatwej dostępności zarówno komunikacji publicznej, jak i innych form transportu, takich jak taksówki, oczekujące na przylatujących pasażerów zawsze przy terminalu.

Jak dotrzeć ?

We Wrocławiu można poruszać się za pomocą odpłatnej komunikacji miejskiej, zaplanowanie podróży będzie łatwiejsze dzięki ogólnopolskiej aplikacji „Jak dojadę” lub mapom Google.

Dostępne są również UBER, Bolt, FREENOW oraz kilka korporacji taksówkarskich.
 

cityscape-of-wroclaw-2021-10-16-03-33-15-utc.jpg
bottom of page